KONST / Litografier / Färglitografi 9737403
nr 973 7403
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färglitografi, James Coignard (1925-2008), figurer, signerad, motivet: 32x25
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 augusti 2015
kl 19:16:59
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard